Praktyki: Administrator/-ka systemów IT

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się usłyszeć od znajomych czy rodziny „Ty się znasz na komputerach, pomożesz?”. Pamiętasz to fantastyczne uczucie, gdy udało Ci się rozwiązać problem? A może chcesz sprawdzić czy Twoja prywatna „smykałka” okaże się też właściwą drogą zawodową? W LBPro damy Ci możliwość połączenia swojej pasji z przyszłościową pracą. Zapoznaj się z naszym programem praktyk na stanowisku Administratora/-ki systemów IT!

Poziom stanowiska: Praktykant/-ka

Miejsce pracy: Białystok

Dołączając do naszego Zespołu:

 • współdecydujesz o godzinach swojej pracy – dogadamy się, o której startujemy, lądujemy i ile potrwa lot
 • pracujesz w międzynarodowych projektach w Teamie, który wychodzi poza utarte schematy i szuka rozwiązań „out of the box”!
 • masz wsparcie „w pracowych”, a jeśli trzeba także „poza-pracowych” sytuacjach 😉
 • korzystasz do woli ze strefy LBPro BookZone
 • uczestniczysz w konkursach i eventach – sprawdź nasze social media i zobacz „jak się bawimy”
 • masz miejsce parkingowe dla swojego samochodu, hulajnogi czy roweru pod świetnie usytuowanym biurem

Czym będziesz się u nas zajmować?

 • wsparciem naszego niebojącego się żadnych wyzwań zespołu IT w bieżących zadaniach
 • konfiguracją stanowisk pracy dla naszych nowych LBPro’wiczów
 • konfiguracją sieci WLAN / LAN
 • wsparciem naszego Teamu w codziennej pracy
 • realizacją bieżących potrzeb zakupowych
 • nauką od doświadczonych Administratorów/-ek IT, którzy chętnie służą wsparciem i dobrą radą

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • chęci do nauki i pracy z najdzielniejszymi Administratorami z LBPro
 • rozwiniętych zdolności interpersonalnych
 • wysokiej kultury osobistej i taktu – musisz umieć fajnie i grzecznie komuś wytłumaczyć, że „to nie jest od tego kabelek” 😉
 • komunikatywności i uśmiechu na twarzy
 • działania zorientowanego na rozwiązywanie problemów
 • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Jak aplikować?

Prześlij swoje CV na adres kontakt@lbpro.pl, hasło: Praktyki Administrator/-ka IT Białystok

Uwaga! Aplikujesz? Przeczytaj, nim wyślesz do nas CV.

Ochrona Twoich danych – informacje dla Ciebie!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LBPro Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez LBPro Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.  
W każdym momencie możesz zasięgnąć informacji na temat zakresu danych oraz sposobie ich przetwarzania w procesie rekrutacji lub cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@lbpro.pl. Osobą odpowiedzialną w naszej firmie za kwestie dotyczące ochrony danych osobowych oraz ich przetwarzania jest Pani Karolina Muras-Olesiewicz. 
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy.  
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.